DK Premium Warmińska Secesja

Home Nasza oferta DK Premium Warmińska Secesja
Adres: Warmińska 4
Lokalizacja: Zobacz na mapie
Wielkość: 320m²
Liczba osób: 36

DK Premium Warmińska Secesja

Apartamenty Warmińska Secesja znajdują się w historycznym śródmieściu Olsztyna, w kamienicy z XIX wieku. Bardzo blisko Plac Konsulatu Polskiego, reprezentacyjna ulica Dąbrowszczaków oraz nowo otwarta stacja kolejowa Olsztyn Śródmieście. Doskonały punkt wypadowy na Stare Miasto i nad Jezioro Długie, oraz ogromne Jezioro Ukiel z bardzo atrakcyjną infrastrukturą turystyczną i sportową.

W tym obiekcie oferujemy Państwu aż 12 niezależnych apartamentów zlokalizowanych na czterech różnych piętrach. Na każdym piętrze znajdują się trzy różne apartamenty w klasie wyposażenia i wykończenia Premium, jednak w trzech różniących się formatach: studio standard, studio deluxe i studio mini. Prosimy patrzeć, który apartament Państwo wybieracie bo znacznie różnią się wielkością i ceną.

Wszystkie apartamenty wyposażone są w następujące udogodnienia i elementy: duże telewizory SMART TV, z dostępem do serwisów rozrywkowych jak Netflix i Youtube Premium, szybki internet nawet do 600Mb/s, wygodne i solidne łóżka szer. 160 cm, kuchnie wyposażone w lodówkę, zlew, naczynia, garnki, kuchenkę elektryczną, czajnik. W każdym apartamencie znajdziecie Państwo stół jadalniany z krzesłami, który umożliwia wygodne spożywanie posiłku. W apartamentach w zależności od skali znajdują się również kanapy, kanapy rozkładane, foteliki z oparciami, stoliki salonowe, prezentowane szczegółowo na planikach, na podstronach apartamentów. Nasze łazienki wykonane są w wysokim standardzie z kabinami bez brodzików typu walk-in, z dużymi zlewami z szafkami i dużymi lustrami.

Nasze wnętrza projektowaliśmy tak, aby goście zaznali naprawdę wysokiego komfortu, z dodatkami bardzo praktycznymi, jak kuchnie, możliwość nocowania na kanapie dzieci lub drugiej pary.

Doskonały apartament na romantyczny wyjazd we dwoje, z rodziną, ale też na wyjazdy służbowe i biznesowe. W większości apartamentów wprowadziliśmy osobne biureczka, które mogą pełnić funkcję kącika do pracy. Dzięki lokalizacji aż 12 apartamentów w tym samym budynku możemy pomieścić grupy, w różnych konfiguracjach, aż do 36 osób nocujących, w tym 24 w komfortowych łożach.

Nazwa Ilość osób Wielkość
Warmińska Secesja PARTER 001 2 30m²
Warmińska Secesja PARTER 002 4 35m²
Warmińska Secesja PARTER 003 2 16m²
Warmińska Secesja I PIĘTRO 101 4 30m²
Warmińska Secesja I PIĘTRO 102 4 35m²
Warmińska Secesja I PIĘTRO 103 2 16m²
Warmińska Secesja II PIĘTRO 201 4 30m²
Warmińska Secesja II PIĘTRO 202 4 35m²
Warmińska Secesja II PIĘTRO 203 2 16m²
Warmińska Secesja III PIĘTRO 301 2 20m²
Warmińska Secesja III PIĘTRO 302 4 35m²
Warmińska Secesja III PIĘTRO 303 2 16m²