DK Apartamenty Warmińska Secesja

DK Warmińska Secesja Nr 201

DK Warmińska Secesja to wyjątkowe apartamenty w sercu historycznego Olsztyna. Znajdują się one w zabytkowej kamienicy z XIX wieku, tuż obok Placu Konsulatu Polskiego, eleganckiej ulicy Dąbrowszczaków oraz nowoczesnej stacji kolejowej Olsztyn Śródmieście. Są idealnym punktem startowym do zwiedzania Starego Miasta czy relaksu nad Jeziorami Długim i Ukiel, znanych ze swych atrakcji turystycznych i sportowych.

Oferujemy 12 niezależnych, luksusowo wykończonych apartamentów na czterech piętrach. Każde z nich zaprojektowane na trzech różnych formatach: studio standard, studio deluxe i studio mini. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Każdy z naszych apartamentów oferuje najnowocześniejsze udogodnienia, takie jak duże SMART TV z Netflixem i YouTube Premium, ultra szybki internet do 600MB/s, komfortowe łóżka szerokości 160 cm, i w pełni wyposażone kuchnie. Dodatkowo, każdy apartament ma stół jadalny i w zależności od wielkości, kanapę, fotel i stolik kawowy. Nasze łazienki są eleganckie i funkcjonalne, z bezprogowymi kabinami prysznicowymi typu walk-in.

Zadbaliśmy o to, aby nasze wnętrza były nie tylko komfortowe, ale również praktyczne. Wyposażone w elementy, które zapewnią Ci pełną wygodę, jak kuchnia i dodatkowe miejsce do spania na kanapie.

Nasze apartamenty są idealne zarówno na romantyczne wyjazdy we dwoje, jak i na pobyt z rodziną czy wyjazd służbowy. Większość z nich posiada wygodne biurko do pracy. Dzięki możliwości zakwaterowania do 38 osób (w tym dla 24 w komfortowych łóżkach), jesteśmy doskonałym miejscem dla dużych grup.

Zapraszamy do "Warmińska Secesja" - apartamenty z duszą, które tworzą niezapomniane wrażenia!

Zobacz apartament na mapie