DK Premium Śródmieście

Home Nasza oferta DK Premium Śródmieście
Adres: Dąbrowszczaków 15
Lokalizacja: Zobacz na mapie
Wielkość: 120m²
Liczba osób: 11

DK Premium Śródmieście

Apartamenty DK Śródmieście znajdują się w historycznym śródmieściu Olsztyna przy reprezentacyjnej ulicy Dąbrowszczaków, na rogu z ulicą Mazurską. Doskonały punkt wypadowy na Stare Miasto, nad Jezioro Długie oraz nad ogromne Jezioro Ukiel z bardzo atrakcyjną infrastrukturą turystyczną i sportową. Nieopodal powstała stacja kolejowa Olsztyn Sródmieście, dworce Olsztyn Główny i Zachodni są ok. 10 min. piechotą każdy. Apartament znajduje się w strefie płatnego parkowania.

W tym obiekcie oferujemy Państwu cztery niezależne apartamenty, każdy patrzący w inną stronę, stąd nazwy "z widokiem na". Mamy tu apartament Deluxe z widokiem na ul. Dąbrowszczaków, mamy dwa apartamenty Studio Premium z widokiem na ulicę Mazurską, oraz jeden apartament Studio Standard od strony podwórka kamienicy, z widokiem na starą czekoladziarnię.

Wszystkie apartamenty wyposażone są w następujące udogodnienia i elementy: duże telewizory SMART TV, z dostępem do serwisów rozrywkowych jak Netflix i Youtube Premium, szybki internet nawet do 300Mb/s, wygodne i solidne łóżka szer. 160 cm, kuchnie /kitchenetki/ wyposażone w lodówkę, zlew, naczynia, garnki, kuchenkę elektryczną, czajnik. W każdym apartamencie znajdziecie Państwo stój jadalniany z krzesłami, który umożliwia wygodne spożywanie posiłku. W apartamentach w zależności od skali znajdują się również kanapy, kanapy rozkładane, foteliki z oparciami, stoliki salonowe, prezentowane szczegółowo na planikach, na podstronach apartamentów. Nasze łazienki wykonane są w wysokim standardzie z dużymi umywalkami z szafkami i dużymi lustrami. Dwie największe łazienki w tym obiekcie mają aż 5m².

Nasze wnętrza projektowaliśmy tak aby goście zaznali naprawdę wysokiego komfortu, z dodatkami bardzo praktycznymi, jak kuchnie, możliwość nocowania na kanapie dzieci lub drugiej pary.

Doskonały apartament na romantyczny wyjazd we dwoje, z rodziną ale też na wyjazdy służbowe i biznesowe. W większości apartamentów wprowadziliśmy osobne biureczka, które mogą pełnić funkcję kącika do pracy. Dzięki lokalizacji aż 4 apartamentów w tym samym budynku możemy pomieścić w obiekcie DK Premium Śródmieście 11 osób, w tym 8 na wygodnych łożach. Podróżując z małymi dziećmi do lat 3 pamiętajcie Państwo, że takie dzieci gościmy bezpłatnie, na życzenie oferujemy również łóżeczko turystyczne.

Historia budynku:

Budynek to typowa dla epoki kamienica czynszowa wzniesiona między 1900 a 1905 rokiem w rzędzie podobnych budowli. Wyróżniają ją ogromne malowidła w klatce schodowej. Przedstawiają one pejzaże górskie namalowane przez olsztyńskiego mistrza malarskiego Franza Formanskiego. Właścicielem obiektu był Anton Wagner (stąd nazwa - kamienica Wagnera). Ocalały w czasie wojennej zawieruchy budynek, jak inne jemu podobne, w roku 1945 przeszedł na własność Skarbu Państwa. Budynek podzielono na mieszkania kwaterunkowe ze wspólnymi częściami ogólnymi tj. wspólną kuchnią, przedpokojem i łazienką. W 2004 roku część lokali została sprzedana dotychczasowym dzierżawcom. Obecnie w budynku swą siedzibę ma Związek Nauczycielstwa Polskiego. Na parterze, zarówno od ul. Mazurskiej, jak i od ul. Dąbrowszczaków znajdują się drobne lokale usługowe i handlowe, w tym lombard i sklep warzywno-spożywczy oraz zyskujące na popularności włoskie Bistro - Al Numero 15. Wyższe kondygnacje zajmują mieszkania i apartamenty.

Nazwa Ilość osób Wielkość
DK Premium Śródmieście Nr 1 4 40m²
DK Premium Śródmieście Nr 2 2 24m²
DK Premium Śródmieście Nr 3 3 30m²
DK Premium Śródmieście Nr 4 2 24m²