DK Premium Mendelsohna

Home Nasza oferta DK Premium Mendelsohna
Adres: Św. Barbary 1/3
Lokalizacja: Zobacz na mapie
Wielkość: 92
Liczba osób: 12

DK Premium Mendelsohna

Apartamenty DK Premium Mendelsohna znajdują się na rynku Starego Miasta w Olsztynie. Wejście od uliczki Św. Barbary. Zamek, Katedra na wyciągnięcie ręki. Z okien 3 apartamentów dosłownie patrzymy na Scenę Staromiejską na płycie rynku i możemy słuchać koncertów nie wychodząc z apartamentu. Czuć bardzo mocno klimat starówki i wakacji: gwar, stragany, grajkowie, wieczorne koncerty i występy. Nie jest to miejsce na wyjazd biznesowy, gdzie niezbędne jest skupienie. Apartamenty Mendelsohna są dla tych, którzy właśnie chcą poczuć klimat mieszkania na Starym Mieście. 

W tym obiekcie oferujemy Państwu cztery apartamenty. Cały obiekt inspirowany jest i poświęcony Erichowi Mendelsohnowi światowej sławy architektowi, który urzodził się w tym domu, a piętro na którym są nasze apartamenty było jego pokojem młodzieńczym. Stworzyliśmy wspólnie z Fundacją Borussia małą ekspozycję muzealną w holu naszego obiektu, która prezentuje życie i twórczość architekta oraz wizerunek Olsztyna z czasów kiedy tu mieszkał. To unikatowe, prywatne mini muzeum dostępne tylko dla naszych gości. 

Wszystkie apartamenty wyposażone są w następujące udogodnienia i elementy:  duże telewizory SMART TV, z dostępem do serwisów rozrywkowych jak  Netflix i Youtbe Premium, szybki internet  nawet do 600MB/s, wygodne i solidne łóżka szer. 160 cm, kuchnie wyposażone w lodówkę, zlew, naczynia, garnki, kuchenkę elektryczną, czajnik. W każdym apartamencie znajdziecie Państwo stół jadalniany z krzesłami, który umożliwia wygodne spożywanie posiłku. W apartamentach w zależności od skali znajdują się również kanapy, kanapy rozkładane, foteliki z oparciami, stoliki salonowe, prezentowane szczegółowo na planikach, na podstronach apartamentów. Nasze łazienki wykonane są w wysokim standardzie z kabinami bez brodzików typu walk-in, z dużymi zlewami z szafkami i dużymi lustrami. 

 

Nazwa Ilość osób Wielkość
Mendelsohna nr 1 Monahium 2 20
Mendelsohna nr 2 Berlin 4 28
Mendelsohna nr 3 Nowy York 4 28
Mendelsohna nr 4 Jerozolima 2 16