DK Dyplomat

Dąbrowszczaków 28

2apartamenty
Nasz pokoje w Hotelu Dyplomat, to wyjątkowa oferta. Wynajmując pokój w tym obiekcie śpicie Państwo w jednym z kilku najbardziej prestiżowych budynków w Olsztynie.
PStrefa płatnego parkowania
Odkryj apartamenty w tym obiekcie

Pokój hotelowy jednoosobowy.  Wybierając ten obiekt, nocujecie Państwo w obiekcie hotelowym - Hotel Dyplomat przy ulicy Dąbrowszczaków w śródmieściu Olsztyna.

Pokój hotelowy dwuosobowy.  Wybierając ten obiekt, nocujecie Państwo w obiekcie hotelowym - Hotel Dyplomat przy ulicy Dąbrowszczaków w śródmieściu Olsztyna.  W części wspólnej macie Państwo eleganckie wnętrza hotelowe.

DK Dyplomat

Nasz pokoje w Hotelu Dyplomat, to wyjątkowa oferta. Wynajmując pokój w tym obiekcie śpicie Państwo w jednym z kilku najbardziej prestiżowych budynków w Olsztynie. Hotel Dyplomat znajduje się u szczytu ulicy Dąbrowszczaków, głównej, reprezentacyjnej ulicy olsztyńskiego śródmieścia. Hotel odrestaurowany został z największą pieczołowitością i dbałością o historyczne detale. Pobyt w tym miejscu nadaje prestiżu zarówno wyjazdowi biznesowemu jak i prywatnemu. Na dole w hotelu znajduje się nowo otwarta Reastauracja Bosco, można w niej skorzystać ze śniadań i lunchy.  / sprawdź menu https://boscorestauracja.pl/ / Oferta restauracji jest niezależna od naszej oferty hotelowej ale możecie Państwo, praktycznie w kapciach zejść na dół i celebrować posiłki. Restauracja ma autorską kuchnię bazującą na lokalnie tworzonych produktach. 

 

Nasze pokoje hotelowe, są wyposażone w łóżka, telewizory, szafy, łazienkę. Nie ma w nich w pełni wyposażonej kuchni, jak w innych naszych apartamentach - ponieważ są to typowe pokoje hotelowe. Na biurkach jest czajnik, kawa, herbata. 

Zobacz obiekt na mapie